به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴؛ علی اصغر کمالی زاه ضمن تسلیت ایام سوگواری ۱۴ و ۱۵ خرداد گفت: بمناسبت فرا رسیدن سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) ویژه برنامه هایی با هدف پرداختن به موضوع رساله فلسطین مظلوم از منظر امام(ره)، تبیین دیدگاه و اندیشه های شهدای خدمت به ویژه رئیس جمهور شهید با تاکید بر حمایت از مردم مظلوم غزه و فلسطین، پرداختن به موضوع ملاک‌های دولت انقلابی از منظر امام(ره)، پاسداشت یاد و خاطر شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد و... در سطح محلات ۲۰گانه و پردیس فرهنگی این منطقه برگزار می شود.

وی با اشاره به اهمیت اجرای کیفی برنامه های ارتحال امام افزود: هویت بخشی و فضاسازی شهری، تولید، نشر و بازنشر محتوای مرتبط با شعار محوری، برگزاری مراسم و نشست های گفتمانی در خصوص معرفی و تبیین نقش حضرت امام خمینی(ره) در مردم سالاری دینی و قیام ۱۵خرداد، برگزاری مراسم شب شعر و خاطره با حضور راویان و شاعران از برنامه های اجرایی خواهد بود.

برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری، بازخوانی و اجرای سرود های حماسی، برگزاری کارگاه های هنری و... دیگر برنامه هایی بود که شهردار منطقه۴  به آن اشاره کرد و گفت: این برنامه ها روزهای ۱۳ تا ۱۵ خرداد ماه در محلات، مراکز فرهنگی، میادین، مساجد، معابر پرتردد و... منطقه ۴ برگزار می شود.

 کمالی زاه در ادامه گفت: پردیس فرهنگی هنری منطقه۴  با عنوان امام قدس همگام با سایر مناطق شهرداری تهران در ضلع شرقی حرم مطهر با اجرای فعالیت های فرهنگی هنری روزهای ۱۳ و ۱۴ خرداد میزبان سوگواران خواهد بود.

وی در پایان افزود: در این پردیس فعالیت های فرهنگی هنری با برپایی نمایشگاه عکس، توزیع محصولات فرهنگی، حجاب و عفاف، غرفه کودکان، کرسی های آزاد اندیشی، غرفه خانواده و بانوان، برپایی موکب پذیرایی محبان الرضا(ع) و چایخانه پذیرای عزاداران خواهد بود.