به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید مهدی صباغ شهردار این منطقه گفت: محورهای الگوی خدمت در خیابان شهید باهنر طبق بازدیدهای میدانی و پایش های انجام شده در معاونت‌های اجرایی تقسیم و هر معاونت با احصاء نیازهای محور فوق اقدام به پیش‌بینی و آغاز خدمات رسانی نمودند.

صباغ تصریح کرد: در حوزه معاونت فنی و عمرانی بیش از ۲۵ سر فصل کاری شامل مرمت و همسطح سازی دریچه، احداث و‌ ترمیم پیاده رو برای تردد نابینایان، مرمت، روکش و لکه گیری آسفالت، نصب و مرمت انهار، جداول، سنگدال، نوار حفاری، پیاده روسازی، حذف زوائد، لوله گذاری و ... در بیش از یک هزار نقطه رصد و در حال اجرا است که تنها در حوزه آسفالت، تا کنون بیش از یک هزار و ۵۰۰ تن در خیابان شهید باهنر پخش شده است.

شهردار در حوزه حمل و نقل ترافیک نیز گفت: در این حوزه نیز ۷سر فصل کاری تعریف شده است که شامل نوسازی ایستگاه های اتوبوس، ایمن سازی تقاطع ها، بررسی جهات حرکتی و ... است.

او در حوزه خدمات شهری و محیط زیست نیز گفت: در این حوزه نیز ۶ محور کاری تعریف شده که کاشت ۲ هزار اصله درختچه، رنگ آمیزی ۱۴ هزار متر طول از جداول، ۱۲۰ متر مربع نقاشی دیواری، رنگ آمیزی، توزیع مخازن نوماند و بهسازی پایه چراغ ها و روشنایی ها و ... است .

گفتنی است در راستای استفاده از ظرفیت های طرح تحول بیست گانه خدمت و تکمیل آن با اجرای طرح "الگوی خدمت" با رویکرد ایجاد محورهای شهری نمونه، پنج محور واقع در خیابان های پاسداران، نارنجستان هفتم، شهرداری، شهید باهنر و شریعتی در دستور کار قرار دارند که فعالیت در دو محور شریعتی و شهید باهنر آغاز شده است.