به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط‌عمومی شهرداری منطقه۸؛ مجید سلمانی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه با اشاره به لزوم حفظ و نگهداری تجهیزات ترافیکی در ارائه خدمات بهتر به شهروندان در حوزه حمل و نقل عمومی گفت: طرح بهسازی و جلوگیری از فرسودگی کلیه ایستگاه‌های اتوبوس عادی ، تندرو وتاکسی در پایانه‌ها و معابر سطح منطقه با هدف رفع نواقص و نوسازی خطوط این ناوگان در حال انجام است.

سلمانی مجموعه اقدامات عوامل اجرایی معاونت ترافیک منطقه در این راستا را رفع ایرادات برقی و تقویت روشنایی، مرمت سازه سرپناه‌ها با مواد اولیه مستحکم، تعویض پوشش پلی‌کربنات سقف ایستگاه‌ها، تعویض و نصب تابلوهای اطلاعاتی ایستگاه‌ها  و... عنوان کرد.

براساس این گزارش تاکنون بهسازی و رفع نواقص سرپناه پایانه‌های اتوبوسرانی علم و صنعت و اسلام پناه و ایستگاه‌های بی‌آرتی چهارراه تهرانپارس، سبلان در خیابان دماوند، سبلان در بزرگراه امام علی(ع)، وحیدیه و همچنین ایستگاه‌های عادی میدان قمربنی‌هاشم(ع)، درمانگاه مریم(غربی و شرقی)، شهید باقری(شمالی و جنوبی)، رشید (شمالی و جنوبی)، فلکه اول تهرانپارس(غربی و شرقی)، خاور، گلبرگ، نیکچه فراهانی (غربی و شرقی) در سطح نواحی سه‌گانه منطقه اجرا شده و برای سایر ایستگاه‌ها نیز ادامه خواهد داشت.