به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه22؛ طی بازدید چند ساعته  مهدی گلشنی مدیر کل حمل و نقل عمومی و امور مناطق، سید فرهاد خدابخشی معاون حمل ونقل ترافیک منطقه۲۲ و سایر مدیران شهری از سطح منطقه روند اجرای پروژه های شاخص این معاونت مورد بررسی قرار گرفت.

پس از بازدید میدانی از پروژه های منطقه۲۲ طی نشست با حضور مسعود نصرتی شهردار منطقه ۲۲ موضوعات گوناگون معاونت حمل و نقل و ترافیک این منطقه مورد بحث و تبادل نظر شد.

نصرتی در این باره گفت: با توجه به اینکه منطقه 22 در حال توسعه قرار دارد از همین رو ایجاد معابر جدید در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد و از سوی دیگر برخی از نقاط معابر ایجاد شده نیز نیازمند ایمن سازی با هدف تردد ایمن خودروهای شهروندان دارد که طبق یک برنامه ریزی بخشی از این طرح ها به اجرا در آمده و بخشی دیگر نیز در حال اجرا است.

وی افزود: بیش از 500 کیلومتر معابر اصلی و فرعی در این محدوده وجود دارد که از این میزان 54 کیلومتر آن محور بزرگراهی است و روزانه هزاران خودرو سبک و سنگین در آن تردد دارند؛ همچنین از دو آزاد راه تهران_ شمال و تهران_ کرج به عنوان ورودی 11 استان شمالی و شمالغربی کشور به پایتخت در محدوده منطقه22 تردد صورت می گیرد؛ که مدیریت شهری ایمن سازی معابر بزرگراهی را به شکل ویژه در دستور کار قرار داده است. 

مهدی گلشنی نیز در این جلسه از اقدامات صورت گرفته مدیریت شهری منطقه در اجرای طرح ها قدردانی کرد؛ گفت: طرح هایی مانند اصلاح هندسی و ایجاد توقفگاه های اضطراری در حاشیه بزرگراه کمک بسزایی در ایجاد تردد ایمن خودروهای شهروندان خواهد داشت.

سید فرهاد خدابخشی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه نیز در این جلسه طی گزارش از اقدامات انجام شده مدیریت شهری در این محدوده  گفت: در این بازدید از پروژه های انجام شده در سطح منطقه شامل اصلاحات هندسی، پهلوگاه‌ها، ایمن سازی بزرگراه های شهید خرازی و شهید همدانی، بازدید از نقاط حادثه خیز، پایانه اتوبوس رانی های منطقه و سایر تجهیزات و تسهیلات حمل و نقل عمومی بازدید به عمل آمد و در تلاش هستیم خدمات رسانی بیشتری را به شهروندان ارائه دهیم.