به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، لیلا حبیبی با اعلام این خبر افزود: این بازدیدها به منظور بررسی وضعیت پارکها و فضاهای سبز سطح نواحی ۴ و ۶ از لحاظ ایمنی، شرایط رفاهی پارکها و وضعیت نگهداشت بوستانها و فضاهای سبز همزمان با نزدیک شدن به فصل گرما انجام شد.

وی تصریح کرد: در این بازدیدها که معاون نواحی، ناظرین ارشد پهنه های غربی و شرقی، مسئول HSE حوزه و ناظرین و پیمانکاران نواحی ۴ و ۶ حضور داشتند تاکید بر اهمیت بحث ایمنی شهروندان در پارکها، افزایش امکانات رفاهی و خدماتی در بوستانهای شهری و رسیدگی به وضعیت نظافت و نگهداشت بوستانها از اهداف مهم حوزه فضای سبز است و ضمن بررسی کمبودها و نقاط ضعف، دستورالعمل های لازم در خصوص رسیدگی و برطرف نمودن مشکلات و تجهیز بوستانها صادر شد تا در اسرع وقت رسیدگی گردد.

حبیبی با اشاره به بازدید از بوستانهای سمیه، عبادی، احدزاده، کارون و... در سطح ناحیه ۴ و بوستانهای معین نژاد، یاس، سحر، فتاحی و... در سطح ناحیه ۶ خاطرنشان کرد: وضعیت علف کشی و چمن زنی، کارکرد و کارایی ست های ورزشی و وسایل بازی، المان های پارکی، روشنایی، سرویس های بهداشتی و... از نکات مورد توجه در این بازدیدها بود.