به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی سـازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، شادی مالکی  با اشاره به ضرورت جامعه شهری به سرویس مدارس گفت: «برای خانواده‌ها یکی از مهم‌ترین مسائل، حمل‌ونقل و انتخاب سرویس مدارس مناسب برای فرزندان است که باتوجه به حجم استقبال والدین از این موضوع، اولویت مهمی در سازمان تاکسیرانی برای این مسئله درنظر گرفته شده است تا امکان تردد آسان دانش‌آموزان فراهم شود».

وی در ادامه افزود: « تا امروز ۷۳ شرکت درخواست‌ رسمی برای ثبت‌نام در ناوگان حمل‌ونقل دانش‌آموزی داشتند که درحال بررسی مدارک، اسناد و سابقه آنها هستیم.نزدیک به ۹ هزار درخواست سرویس به ما رسیده است که ۵ هزار و ۹۷۵ دستگاه خودروی سواری، ۵۴۶ دستگاه تاکسی‌ون و ۱۰۵۶ دستگاه تاکسی سواری بود».

مالکی خاطرنشان کرد: « بر اساس آخرین گزارش‌ها ۱۲ هزار و ۸۴۱ دانش‌آموز و ۱۷۷ نفر از دانش‌آموزان استثنایی خواستار استفاده از سرویس دانش آموزی هستند».

به گفته سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران سامانه پایش ناوگان دانش آموزی "سپند" به نشانی irtusepand.ir  تنها راه برای ثبت درخواست اینترنتی خانواده‌هاست و والدین از این طریق می‌توانند برای سرویس فرزندان‌شان اقدام کنند.