به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه13، محمد هادی علی احمدی، شهردارمنطقه در خصوص بازگشائی و راه اندازی اتاق مادر و کودک در محله دوستدار کودک این منطقه گفت: ایجاد دومین اتاق مادر و کودک در راستای اجرای پروژه های مستمر توسعه محله ای و طرح من شهردارم، در سال 1403 در فلکه دوم نیروی هوایی منطقه 13 با هدف تکریم خانواده ها به ویژه مادران راه اندازی شده است. 

وی افزود: با توجه به نیازسنجی انجام شده برای آسایش بانوان دارای فرزند خردسال،فضایی در محوطه داخلی بوستان فلکه دوم نیروی هوایی به طول 30 مترمربع برای ایجاد اتاق مادر و کودک در نظر گرفته شد که امروز با حضور مدیر کل آموزش های شهروندی بازگشایی می شود. 

شهردار منطقه13 اظهار داشت: این اتاق به دو قسمت تقسیم بندی شده که یک قسمت آنن  امکاناتی نظیر فضای شست‌وشو ، فضای استراحت و شیردهی و فضای بازی کودکان در نظر گرفته شده و قسمت دیگر آن به آموزش و نگهداری از کودکان بالای سه سال با حضور مربی و کارشناس کودک  اختصاص دارد . 

وی ادامه داد : اتاق مادر و کودک طبق برنامه ریزی انجام شده، در ساعات مشخصی از روز،خدمات مناسبی ارائه و مهارت های خلاقیت  ویژه کودکان آموزش داده می شود. 

آئین بازگشایی اتاق مادر و کودک با حضور مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران، همراه با اجرای گروه های هنری ویژه کودکان در فلکه دوم نیروی هوایی برگزار شد.