به گزارش اکونا پرس،

وی در این نشست همچنین یادآور شد: منطقه 15 در رتبه بندی بین مناطق 22 گانه موفق به کسب رتبه اول در غیرنقد و رتبه هفتم در نقد شده و در مجموع رتبه ششم را به دست آورده است. 

بنابراین گزارش، محمدی شهردار منطقه ضمن تسلیت شهادت امام جعفرصادق (ع) گفت بیشترین تحقق درآمد طی ماه گذشته در هفته قبل بوده و  به واسطه زحمات همکاران حاصل شده است که به صورت ویژه کار کرده اند. 

شهردار منطقه ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته خاطر نشان کرد: موضوعاتی که معاون شهرسازی و معماری اشاره دارند توسط نواحی پیگیری شود تا بتوانیم درآمد مصوب را محقق کنیم.

✅@khabarr15

حوره جنوب شرق تهران, [12.07.18 09:45]

[Forwarded from حوزه خبری جنوبشرق تهران]

در راستای تحقق تهران؛ شهر زیست پذیر انجام شد؛ 

آموزش بازیافت به 67هزار شهروند منطقه 15

آموزشگران شهرداری منطقه 15 در سه ماه گذشته به بیش از 67 هزار شهروند آموزش بازیافت ارائه داده اند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علی اکبرکریمی پور معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: در این مدت 27 هزار خانوار در محله ها آموزش چهره به چهره دیدند و با اهمیت تفکیک زباله در مبدا آشنا شدند. به گفته وی در این برنامه آموزشگران مدیریت پسماند با هدف فرهنگسازی تفکیک زباله در مبدا و مدیریت پسماند در واحدهای تجاری و اصناف، مراکز فرهنگی، اداری و بهداشتی درمانی حاضر شدند و متصدیان آنها را با موضوع بازیافت آشنا کردند.

کریمی پورخاطر نشان کرد: تاکنون 101 کارگاه آموزشی در سراهای محله، 75 کلاس آموزشی در مساجد،  171 دوره آموزشی در مدرسه و مهد کودک و برگزاری  179  غرفه اطلاع رسانی در بوستانهای منطقه برپا شده است.

وی در پایان با اشاره به برپایی 6 همایش  با محوریت پسماند یادآور شد: 7 هزار بروشورآموزشی، 344 مخزن مخزن پسماند خشک و 467 هزار کیسه قابل بازیافت در میان شهروندان توزیع شده است.