به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده ،شهردار منطقه در اولین جلسه شورای مدیران که  راس ساعت هفت صبح امروز 17 فروردین ماه در سالن کنفرانس ساختمان ستادی برگزار شد ، با اشاره به بارندگی های اخیر در آغاز سال جدید به  فعالیت همکاران برای مقابله با بحران بارندگی و تمهیدات صورت گرفته برای جلوگیری از بروز سیلاب اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با تمهیدات اتخاذ شده و آماده باش نیرو های خدمات شهری با مشکل خاصی رو به رو نشدیم.

وی با اشاره به لزوم  توجه به روش های جدید تامین منابع درآمد و سرمایه گذاری اظهار داشت : با تشکیل جلسات کمیته و کارگروه  در سال 98 ، در این زمینه فعالیت صورت می گیرد تا بتوانیم از روش های جدید برای سرمایه گذاری و تامین منابع درآمد استفاده کنیم.

شهردار منطقه  یکی از اقدامات آتی منطقه را فعال سازی خانه های دوچرخه محدوده توسط معاونت حمل و نقل ترافیک برشمرد و افزود : کماکان سه شنبه های بدون خودرو در سال جدید نیز با قوت هر چه بیشتر فعال است و از تمامی مدیران می خواهم که بسته به نوع و ماهیت کار خود در این زمینه فعال باشند.

 قانون گرایی و پایبندی به قانون ، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در خصوص سه شنبه های بدون خودرو ، اصلاح الگوی مصرف ومدیریت کاهش هزینه ها از دیگر تاکیدات شهردار منطقه در این جلسه بود.