به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، نصراله آبادیان روز گذشته نشست شورای اداری معاونین و مدیران این منطقه که با حضور جمعی از کارکنان نمونه در فرهنگسرای انقلاب برگزار شد؛ با تأکید بر انسجام سازمانی توجه به کیفیت و کمیت کارها را حائز اهمیت دانست و گفت: با توجه به ارزیابی مناطق در شهرداری تهران لازم است که موضوعات کمی ارزیابی و بررسی شوند .
وی همچنین لزوم توجه مدیران ادارات به استراتژی راهبرد ی مطابق با سیاست های کلی شهرداری تهران و توزیع مناسب کارها بین کارکنان را از دیگر موارد قابل توجه در ادارات عنوان کرد و افزود: موفقیت منطقه ناشی از انسجام سازمانی است که باید مثل هسته های کوچک در کنار هم اتفاق بیافتد و در منطقه تقویت شود.باید به نقطه مشترک در راستای اهداف سازمانی برسند و استراتژی مطابق با مقتضیات سازمانی تقویت شود.
او در پیش بودن ماه مهر و بازگشایی مدارس را از دیگر موارد قابل توجه در ماه شهریور دانست و ادامه داد:  در این ماه حجم کار ما بسیار بالاست و با توجه به سیاست های کلی شهرداری تهران نسبت به ارتقای قلمروهای عمومی ، کاهش آلودگی هوا و توجه به موضوع گسترش فرهنگ دوچرخه سواری، باززنده سازی فضاهای تاریخی ، پیاده راه ها و ... باید کار کنیم.
آبادیان با اشاره به شرایط خوب منطقه 11 در اجرای پروژه های ارزشمند گفت: هر هفته ایستگاه دوچرخه در منطقه افتتاح می شود که به زودی عدد آن به 31 الی 34 ایستگاه خواهد رسید. همچنین 3 ایستگاه مترو تا پایان سال مورد بهره برداری قرار می گیرد وعملیات اجرایی پهنه رودکی هم آغاز شده است که خود نقطه عطفی در شهر تهران است و ما هم باید تلاش کنیم در جنبه های مختلف این پروژه نقش کیفی در خدمت رسانی به مردم داشته باشیم .
شهردار منطقه 11 رویکرد منطقه در 6 ماهه دوم و سال آینده را 2 طرح موضوعی – موضعی عنوان کرد و گفت: ارتقای  سرمایه گذاری که بستر آن امسال فراهم خواهد شد و اواخر سال فراخوان بسته های عمومی آن اعلام می شود که با برنامه ریزی های انجام شده نقش خوبی در ارتقای کمی و کیفی در بخش های کم اهمیت منطقه خواهد داشت که امیدواریم  این اقدامات منشأ اثر و خدمت در منطقه باشد و کیفیت زندگی در این محله ها را ارتقا دهد.
او همچنین به اتفاقات خوبی که سال گذشته در منطقه 11 رقم خورد اشاره کرد و ادامه داد: افتتاح 2 ایستگاه مترو در تقاطع ولی عصر – مولوی و نیز خلال احمر که باتلاش های بسیار و حجم زیاد هزینه انجام اشد؛ از جمله این موارد است.
این نشست با تقدیر از کارکنان نمونه منطقه 11 به پایان رسید.