به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران ؛ " معصومه سادات عمارتی" ضمن بیان این خبر افزود: مسابقه نقاشی "شهری که من دوست دارم"  با برگزاری کارگاه های متعدد آموزشی توسط مربیان کانون های کودک ویژه کودکان در منطقه چهار  همگام با سایر مناطق و محلات شهر تهران در حال انجام است.
وی در ادامه افزود: این جشنواره با همکاری  اداره آموزش های شهروندی این منطقه از نیمه مرداد ماه گذشته با انجام تبلیغات محیطی و اطلاع رسانی در فضای مجازی و رسانه های خبری آغازشد و تا 15 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تصریح کرد: در طول برگزاری  این جشنواره مربیان کانون های کودک محلات برای فراهم آوردن و ایجاد زمینه بروز و ظهور قدرت های درونی کودکان از طریق برگزاری کارگاه های متعدد آموزشی قصه گویی،کتاب خوانی،گردش های نیمروزی و... شرایط مناسب را جهت ارائه آثار کودکان متناسب با رده سنی آنها مهیا کردند.
عمارتی خاطرنشان کرد: آثار شرکت کنندگان در قالب 11 گروه سنی 4  الی 14 سال در دو گروه انفرادی و تیمی مورد بررسی و داوری قرار خواهد گرفت و ضمن ارائه گواهینامه شرکت در مسابقه برای تمامی شرکت کنندگان، به نفرات برتر این مسابقات مدال و لوح افتخار اهدا خواهد شد.