به گزارش اکونا پرس،


به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران "معصومه سادات عمارتی " با بیان این خبر گفت: این مرکز با همکاری و مشارکت پایگاه خدمات اجتماعی اقدام به گشت میدانی از محلات  گلشن، حکیمیه، مهران، کاظم آباد، مجیدیه و شمیران نو کرد و ضمن بازدید و بررسی مشاهدات صورت گرفته ، درخصوص وضعیت موجود محلات از منظر اعتیاد، نزاع خیابانی، توزیع مواد مخدر و زنان آسیب شناسی ویژه انجام داد .
وی در ادامه افزود : پایگاه خدمات اجتماعی منطقه چهار به منظور کاهش آسیب های اجتماعی، اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی در محلات مذکور با موضوع اعتیاد، مهارت های زندگی، آسیب های اجتماعی و همچنین توزیع تراکت های آموزشی و دعوت مددجویان به حضور در پایگاه خدمات اجتماعی ، ارائه مشاوره رایگان و ارجاع به مراکز حمایتی مربوطه کرد.
معاون امور اجتماعی  و فرهنگی شهرداری منطقه چهار  از دیگر اقدامات این  مرکز را با همکاری پایگاه خدمات اجتماعی شناسایی افراد نیازمند، آسیب دیده و در معرض آسیب و همچنین تشکیل پرونده، بازدید منزل و انجام اقدامات حمایتی لازم در صورت تشخیص مشکل ، مشاوره رایگان، توزیع سبد کالای حمایتی، ارجاع مددجویان بیمار به مراکز درمانی و... برشمرد.