به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3،  کاظم کمالی نسب معاون امور اجتماعی و فرهنگی گفت: در کمپین 65+ درصدد هستیم روزی متفاوت را برای سالمندان شهرمان ایجاد کنیم.

کمالی نسب افزود: اختصاص اعتبار، اختصاص تخفیف برای خرید و استفاده از خدمات، خدمت اختصاصی و ویژه، تعریف بسته خدمتی ویژه، کمک به مراکز نگهداری سالمندان و موسسات خیریه برنامه های پیش بینی شده در روز جهانی سالمند است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 خاطرنشان کرد: با هدف افزایش رشد سالمندی، تاکید بر حفظ موقعیت آنان، جایگاه و نیز حرمت سالمندان در خانواده و جامعه و نیز تامین نیازهای اساسی آنها، تامین نیازهای فعال و پویا، حساس سازی عموم جامعه نسبت به موضوع سالمندی، تقویت روحیه مطالبه گری شهروندان برنامه های ویژه سالمندان در خانه های سلامت این منطقه در حال برگزاری است.

وی ابراز داشت:  برنامه های ویژه ی سالمندان از جمله: گفت و گو در شهر، تقدیر از دبیران کانون های سالمندی، بازدید از مراکز نگهداری سالمندی، اجرای برنامه خلاقانه، برپایی میز خدمت، قصه گویی و خاطره گویی از سوم تا نهم مهر ماه در خانه های سلامت  برگزار می شود.

کمالی نسب با بیان اینکه برنامه های ویژه سالمندان جهت تحقق شعار " تهران شهری برای همه" اجرا می شود اظهار داشت: "گفت و گو در شهر" شامل برنامه های: اشتراک تجربیات سالمندی، سبک زندگی، نشاط اجتماعی، مشارکت اجتماعی، خاطره گویی پدر بزرگ و مادربزرگ ها، امید به زندگی است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 خاطرنشان کرد: احترام به سالمندان و تکریم مقام و منزلت آنان مورد سفارش پیشوایان دینی بوده و در آیات کتاب مقدس آسمانی و آموزه های دینی و فرهنگی از جایگاه والایی برخوردار است.