به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه 15، شهردار و مدیران منطقه در این راستا با خانواده محمد پورهنگ روحانی شهید مدافع حرم، شهیدان قربان ذوالفقاری، غلامرضا بابایی و مجتبی نظری از شهدای هشت سال دفاع مقدس و همچنین مهدی پازیار که در سال 69 در کردستان به درجه رفیع شهادت نائل شده است؛ دیدار کردند. 

محمدی شهردار منطقه با تاکید بر اینکه شهدا به گردن نظام و همه ما حق دارند، اظهار کرد: امروز در منزل شهدا حاضر شده‌ایم تا با آرمان‌ها و اهداف شهدا تجدید میثاق کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: خون شهدای والامقام و صبر و بردباری خانواده معزز آنان عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی در جهان به ارمغان آورده است و آرامش امروز ایران اسلامی مدیون خون پاک شهداست. 

محمدی با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه شهیدان نزد خداوند متعال و بزرگداشت مقام شهدا گفت: سرکشی و دیدار با خانواده شهدا از جمله وظایف مسئولان در نظام جمهوری اسلامی است و  باید با الگو گرفتن از عملکرد شهدا و عمل به وصایای امام(ره) و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در جهت رسیدن به کمال معنوی گام برداریم. 

این گزارش حاکیست، برنامه دیدار با خانواده شهدا بنا به توصیه و تاکید شهردار محترم تهران و با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انجام شد.