به گزارش اکونا پرس،

برگزاری مراسم بدرقه 82 خادم  زوار الحسین (ع)  منطقه 15 به کربلای معلی

مراسم بدرقه82 نیروی داوطلب شهرداری منطقه 15 به منظور خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی (ع) در کربلای معلی امروز  برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15 ، علی اکبرکریمی پور معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: کاروان یادشده امروز پس از اجرای مراسم ویژه معنوی، مداحی و دعای خیر همکاران از ساختمان اصلی شهرداری منطقه بدرقه خواهند شد. 

به گفته وی، خدمات رسانی به زائرین اباعبدالله حسین ( ع )توفیق و افتخاری است که امسال نیز همچون سالهای گذشته نصیب همکاران شهرداری منطقه 15 شده است.

کریمی پور اضافه کرد: در این راستا 82 نفر از پرسنل منطقه در قالب 2 گروه 41 نفره ، با هدف خدمت رسانی به زائران اباعبداله الحسین (ع) در اربعین حسینی به کربلای معلی اعزام می شوند.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه در پایان ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای همکاران خادم الحسین (ع)گفت: امیدوارم همه قدر لحظه های نفس کشیدن در نجف و کربلا را بدانند که قطعا از بهترین لحظات زندگی است. 

این گزارش حاکیست، کاروان اعزامی منطقه 15 برای پیوستن به کاروان بزرگ نیروهای خدمات رسان شهرداری تهران به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

photo_2019-10-05_15-40-07