به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران؛" معصومه سادات عمارتی " با بیان این خبر افزود:  این تورها با هدف بازشناسی هویت شهر تهران و آشنایی شهروندان با اماکن گردشگری این شهر  و با برگزاری برنامه‌های متنوع برپا می شود. 

وی در ادامه به مهمترین برنامه هاین این هفته در منطقه چهار اشاره کرد و افزود: در چهارمین رو از این هفته تهران اولین بوستان بانوان منطقه چهار  به مساحت 35 هکتار در فضای جنگلی بوستان لویزان در ضلع جنوبی بزرگراه شهید  بابایی و ضلع غربی باغ پرندگان  به همت سازمان پارکها به بهره برداری خواهد رسید.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار همچنین از برگزاری اولین پاراتورگردشگری شهرداری تهران به میزبانی ستاد گردشگری این منطقه و با حضور معلولین شهر تهران خبر داد و افزود :جامعه معلولین به لحاظ شرایط خاصی که دارند در همه حال امکان دسترسی به اماکن گردشگری را ندارند لذا برپایی اولین پاراتور گردشگری در منطقه چهارشرایطی را فراهم خواهد تا پس از بازدید از اماکن تاریخی ارباب هرمز و عمارت عین الدوله ، با برگزاری جشنواره بادبادکها در فضای باز باغ پرندگان ، یک روز به یاد ماندنی برای این عزیزان فراهم شود. 

وی در پایان افزود: با تلاش ستادگردشگری منطقه از این پس  تورهای گردشگری با تنوع و کیفیت بیشتر برای شهروندان منطقه چهار برپا خواهد شد.