به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، صالح زاده گفت: با توجه به افزایش جمعیت زائران  از سراسر کشور نسبت به سال گذشته و حجم بالای تردد در مرز خسروی و لزوم ارائه خدمات شهری مطلوب به زائران و شهروندان قصر شیرین ، با شیفت بندی صورت گرفته به صورت روزانه  زباله ها جمع آوری و  سطح مسطح مسیر تردد زوار، گیت های ورودی رفت و روب شده است.

وی  با بیان اینکه تبلیغات محیطی در شهرستان قصر شیرین صورت گرفته است افزود: در این عملیات بنر های متناسب با اربعین و اطلاع رسانی محل اسکان زوار و مواکب و همچنین پرچم در مسیر زایران نصب شده است.

معاون شهردار منطقه۱۳ اظهار داشت : با توجه به افزایش حجم تردد زوار از مرز خسروی ،ده ها  سرویس بهداشتی پورتابل جانمایی و توسط ناظرین کلیه سرویس ها بازدید و ضمن شستشوی مداوم ،معضلات و مشکلات احصا شده به فوریت رفع می شود. 

وی با اشاره به جانمایی مخازن زباله در نقاط مختلف ادامه داد: در این راستا با استقرار دستگاه های  تانکر لجنکش،  واترجت، فان مکانیزه و یک دستگاه خودرو روباز؛ حمل زباله، شستشو و نظافت مسیرها انجام می گیرد.

گفتنی است ، با توجه به استقرار شهرداری منطقه۱۳ در مرز خسروی و ارائه دهه  ها خدمت متنوع و متعدد ، این منطقه در آماده باش کامل به سر برده و به صورت بی قفه  برای رفاه حال زائران فعالیت انجام میدهد.

bb7e89c8-f5d9-40fb-b454-af7aec6b1736

c11cde40-0446-44fd-b40d-26295f5db249