به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "مجید سمنانی" با اعلام این خبر و با اشاره به عملکرد حوزه و پایگاه های منطقه در سال 1397 گفت: خوشبختانه با همدلی و تلاش مستمر همکاران، حوزه مقاومت بسیج منطقه توانست رتبه سوم رادر بین 33 حوزه بسیج مناطق، سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری تهران را کسب نماید و امیدواریم در سال جاری بتوانیم این رتبه را ارتقاء دهیم.

وی با تاکید بر تهیه گزارش های مطلوب و انعکاس آن به سازمالن بسیج شهرداری تهران افزود: چنانچه بتوانیم در تهیه گزارش به خوبی عمل کنیم و فعالیت هایی که در طول سال در سطح حوزه و پایگاه ها صورت میگیرد به خوبی مستند سازی نماییم، زحمات همکاران در بسیج به خوبی منعکس هواهد شد.

سمنانی افزود: اولویت نخت بسیج با توجه به مردمی بودن ان، توجه به نیازهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کارکنان است و باید برنامه ریزی های مطلوبی در این خصوص صورت گیرد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه چهاردر ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ماه های محرم و صفر گفت: با همکاری سازمان بسیج شهرداری تهران اقدامات بسیار خوبی در محرم و صفر به ویژه اربعین حسینی در شهر تهران به ویژه در مرز های خروجی کشور صورت گرفت که به حق نشان از خلوص نیت بسییجیان در زنده نگه داشتن این ایام دارد.

وی "طرح برکت" را یکی از اقدامات بسیار خوب بسیج در سال جاری عنوان کرد: اجرای این طرح فرهنگی اجتماعی و استفاده از پتانسیل خیرین جهت حمایت از افراد بی بضاعت در محلات کم برخوردار اقدامات خوبی است و باید در اولویت پایگاه های بسیج منطقه قرار گیرد.

سمنانی با تاکید بر برگزاری مستمر جلسات "طوفان فکری" گفت: برگزاری جلسات تخصصی "طوفان فکری" باید در سطح نواحی با جدیت و به صورت تخصصی دنبال شود تا بتوان برنامه ریزی مطلوبی برای اجرای فعالیت های سالیانه صورت داد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه چهار خاطر نشان کرد: برپایی نمازهای جماعت پر شور در نواحی 9 گانه منطقه باید در اولویت قرار گیرد و فرماندهان پایگاه ها باید به دنبال جذب و تشویق کارکنان برای حضور در این مراسم معنوی باشند.

وی در پایان ضمن تقدیر از اقدامات پایگاه های بسیج در نصب تمثال شهدا گفت: خوشبختانه نواحی 9 گانه اقدامات خوبی در نصب تمثال شهدا در محلات صورت گرفت که جای قدردانی دارد.

شایان ذکر است در پایان جلسه، احکام تعدادی از اعضای شورا  به آن ها اهدا شد.