به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3،  جلالی مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران ضمن اعلام خبر تشکیل قرارگاه منطقه ای شهید زین الدین گفت: در این قرارگاه، اولویت با برگزاری همایش یادواره شهدای محلات است همچنین پس از سرگذشت پژوهی و چاپ کتاب شهدای هر یک از محلات این منطقه، اقدام به برگزاری مراسم کنگره شهدای منطقه می نمائیم.

وی ترکیب این قرارگاه را شامل شهردار منطقه، فرمانده ناحیه بسیج، رئیس بنیاد شهید و معاونین و مدیران مربوطه هر یک از نهادها و دستگاه های مربوطه دانست.

مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران گفت: هدف از راه اندازی قرارگاه منطقه ای شهید زین الدین در منطقه سه تهران هم افزایی نهادها و دستگاههای مربوطه در راستای پشتیبانی از برگزاری مراسم و یادواره های شهدای محلات و منطقه است. 

در ادامه،  خوش برش معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 3، عملکرد و گزارش یادواره های برگزار شده در منطقه را ارائه کرد و آمادگی منطقه را برای مشارکت با سپاه و بنیاد شهید در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر و شایسته تر به خانواده معظم شهدا اعلام نمود. 

همچنین احمدی فرمانده سپاه ناحیه مفتح گفت: باهم افزایی و هم اندیشی شهرداری ، سپاه و بنیاد شهید می توان گام موثری در رفع نیازها و مشکلات خانواده معظم شهدا برداشت و باعث اثربخش شدن بیشتر و بهتر در امر خدمت رسانی به این عزیزان می شود.

نشست تصمیم گیری درخصوص نحوه تشکیل قرارگاه منطقه ای-فرهنگی شهید زین الدین، با محوریت معاونت توسعه منابع انسانی و با حضور جلالی مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران، خوش برش معاون منابع انسانی منطقه ٣، احمدی فرمانده ناحیه بسیج شهید مفتح منطقه 3  برگزار شد.