به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه شش، تورج فرهادی اظهار داشت : مسیر راهپیمایی از خیابان شهید قرنی تا مفتح آماده سازی شده و تمهیدات ترافیکی مخصوص برای مبادی ورودی و خروجی منتهی به محور طالقانی و مسیر‌های جایگزین این محور در نظر گرفته شده است.

شهردار منطقه شش همچنین از تمهیدات اندیشیده شده در حوزه خدمات شهری خبر داد و گفت: مسیر راهپیمایی نظافت و پاکیزه سازی شده و در طول و بعد از راهپیمایی نیز نیرو‌های خدمات شهری درحال خدمت رسانی خواهند بود.

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های ویژه فرهنگی در روز ۱۳ آبان گفت: اجرای تئاتر در خصوص جنایات آمریکا و اسرائیل و پخش تصاویر و فیلم‌های مرتبط در خصوص تسخیر لانه جاسوسی آمریکا از جمله ویژه برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این روز است.

شهردار منطقه شش با اشاره به برپایی غرفه‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی در طول مسیر راهپیمایی اظهار داشت: غرفه‌های مختلف نظیر مبارزه با استکبار جهانی، انزجار از سیاست‌های منحوس ایالات متحده‌ی آمریکا با موضوع خوشنویسی شعار‌های مرتبط، ثبت حضور با موضوع برپایی ایستگاه عکاسی از حضور شهروندان در راهپیمایی ۱۳ آبان، بازی‌های رایانه‌ای و آموزشی ساخت ایران، روایت تصویر آگاهی رسانی در خصوص واقعه تاریخ ساز تبعید حضرت امام خمینی (ره)، غرفه‌های ورزشی و سلامت،غرفه های پذیرایی از جمله غرفه‌های برپا شده است.

فرهادی بیان داشت: دیوار نگاره‌ای نیز با موضوع تصاویر مرتبط با روز ۱۳ آبان با موضوع آگاهی رسانی در خصوص ۳ واقعه تاریخ ساز تبعید حضرت امام خمینی (ره)، ۱۳ آبان ۱۳۴۳ و تسخیر لانه جاسوسی امریکا در طول مسیر راهپیمایی برپا می‌شود.

شهردار منطقه شش همچنین از استقرار نیرو‌های آتش نشانی و اورژانس در مسیر راهپیمایی خبر داد.