به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، "حمیدرضا فرخی" با اعلام این خبر افزود: با توجه به تغییرات ناگهانی جوی و بارش های باران و برف و جلوگیری از هرگونه لغزندگی، آبگرفتگی معابر و خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به شهروندان، سایت های برف روبی نواحی 9 گانه تجهیز و در آماده باش کامل قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه در این فصل اهم وظایف اداره خدمات شهری و نواحی نه گانه جلوگیری از مسدود شدن راه ها در صورت بارش هاست، افزود: تمامی تمهیدات لازم و کافی در این خصوص اندیشیده  و 10 ایستگاه برف روبی در سطح نواحی نه گانه آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.

فرخی خاطرنشان کرد: جهت مقابله با بحران های احتمالی بارش سنگین برف 300 مخزن زرد رنگ شن مخصوص برف روبی و 32  دستگاه ماشین الات ویژه  برف روبی در اختیار سایت های برف روبی قرار گرفته است.

فرخی با اشاره به خدمت رسانی عوامل انسانی در این زمینه افزود: در این راستا از ابتدای فصل پاییز تمامی سایت های برف روبی سطح منطقه به کانکس های مخصوص اسکان عوامل انسانی برف روبی تجهیز شده و در حال حاضر 200 نیروی انسانی آماده به خدمت هستند.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه چهار در پایان گفت: بازبینی و سرکشی از تمامی معابر قبل، حین و بعد از بارندگی ها به صورت فعال و مداوم انجام گرفته و تلاش می شود از هرگونه لغزندگی در معابر جلوگیری شود.