به گزارش اکونا پرس،

 حسین نامداری ،معاون بهره‌برداری آبفای منطقه6 شهر تهران با اعلام این خبر گفت: این تابلو برق با رعایت تمامی استانداردها و دستورالعمل‌های فنی، پس از طراحی، نقشه‌کشی و گردآوری (مونتاژ) تجهیزات الکتریکال، توسط گروه کارگاه برق و تاسیسات شرکت روی چاه شماره 20 باقرشهر نصب شد.

 نامداری افزود: این تابلو برق با اتکای کامل به دانش، تخصص و خلاقیت کارشناسان حوزه معاونت فنی شرکت طراحی و ساخته شده است و از ویژگی‌های مهمی مانند وجود راه‌انداز نرم با حالت استارت و توقف خودکار، تعیین ظرفیت دقیق خازن جبران‌کننده توان راکتیو و چیدمان اصولی تجهیزات داخلی و هم‌چنین سیم‌کشی کاملا فرم‌دهی‌شده برخوردار است.

 او گفت: بر اساس استعلامی که از تابلوسازان معتبر برای طراحی و ساخت یک تابلو برق با ویژگی‌های مشابه گرفته شد، رقمی معادل سه برابر هزینه جاری اعلام و پیشنهاد شده بود؛ از همین رو طراحی و ساخت این تابلو به کارشناسان شرکت سپرده شد که خوش‌بختانه با هزینه‌ای کم‌تر از یک سوم مشابه استعلام‌شده، طراحی و ساخته شد.

 به گفته نامداری برای طراحی و ساخت این تابلو مبلغ 190 میلیون ریال از محل منابع داخلی شرکت هزینه شده که نسبت به مبلغ 600 میلیون ریالی پیشنهادشده بسیار مقرون به‌صرفه و اقتصادی است.