به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "محمد محمددوست" با بیان این مطلب و با اشاره به نقش شورایاران به عنوان نمایندگان و منتخبان مردمی در رفع مشکلات محله ها افزود: مدیریت شهری همواره شورایاران را در کنار خود دیده و همواره به دنبال این بوده است که خدمات، با کیفیت مطلوب و با حداقل هزینه در سطح محلات اجرا شود تا به نحوی رضایت عموم شهروندان جلب شود.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری همواره شورایاران را در کنار خود می بیند، افزود: مدیریت شهری در طراحی ها، برنامه ریزی ها و حتی اجرا و نظارت ها به دنبال پر رنگ کردن نقش شورایاری ها به عنوان بازوی محلات و همواره در کنار مدیریت شهری هستند.

محمددوست افزود: اگر هماهنگی لازم بین شهرداری و شورایاری افزایش یابد، مشکلات محلات به سرعت در و با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت انجام می شود و رضایتمندی افزایش می یابد.

شهردار منطقه چهار تصریح کرد: ما باید دنبال این باشیم تا همدلی و صمیمیت را تقویت کنیم.

وی افزود: یکی از مشکلاتی که شهرداری ها هم اکنون با آن موجه هستند مشکلات نقدینگی است و لازم است تا شورایاران بدانند که اجرای هرگونه پروژه شهری نیازمند تامین اعتبارات مورد نیاز و همراهی عموم شهروندان در اجرای آن ها است.

محمددوست گفت: مدیریت شهری به این امر واقف است که شورایاران نیز در محله خود باید پاسخگوی شهروندان محله باشند باید از تمام امکانات خود برای حل مشکلات شهروندان در سطح محله ها استفاده کنند.

وی افزود: باید بیشتری به همراهی و همدلی ها شود و باید بدانیم که هدف تامین تمام سازو کارها و صرف انرژی ها این است که بتوانیم کیفیت را در محله ها ارتقاء دهیم.

شهردار منطقه چهار در ادامه ضمن قدردانی از اقدامات شورایاران دور چهارم گفت: در دور چهارم شورایاری اقدامات بسیار خوبی در سطح محلات منطقه چهار صورت گرفت و توانستیم با مشارکت دبیران و اعضای شورایاری بسیاری از نیازهای ضروری محلات را شناسایی و رفع کنیم و این کار ادامه خواهد یافت.

وی افزود: شورایاران بهترین، مطمئن ترین و در دسترس تری کانال ارتباطی مردم و مدیران شهری هستند و باید از این ارتباط بهره لازم را برای توسعه و آبادانی محله ها برد.