به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15 ، اکبر مختاری معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با بیان این خبر گفت:  این اردو ها به همت اداره امور بانوان و  با هدف غنی سازی اوقات فراغت زنان، ارتقای سلامت جسمی و روحی زنان و خانواده، ارتقای مشارکت اجتماعی زنان، توانمندسازی بانوان در جهت مدیریت اوقات فراغت و آشنایی با امکانات و ظرفیت های بوستان بانوان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این اردوها با همکاری واحد گردشگری منطقه برگزار می شود افزود: اردوهای پاییزگردی ویژه بانوان و دختران شهر تهران و با اولویت شهروندان محلات کم برخوردار، دانشجویان دختر در حال تحصیل دانشگاه های شهر تهران، دانش آموزان مدارس دخترانه همراه با مادرانشان، بانوان شاغل در شهرداری تهران برپا می شود.

مختاری ادامه داد: نخستین اردوی پاییزگردی امروز ویژه ی دانشجویان دانشکده ی ولیعصر(عج) برپا می شود و دانشجویان علاوه بر بهره مندی از محیط زیبای پردیس بانوان می توانند از ایستگاه دوچرخه وکارتینگ مجموعه با تخفیف ویژه برخوردار شوند.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اشاره به اینکه 6 اردوی دیگر برای دانش آموزان، شهروندان محله های خاور شهر، هاشم آباد و بانوان شاغل منطقه برپا می شود افزود: این اردوها تا 26 آذر ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه فصل پاییز؛ فصل برگ ریزان درختان، فصل خش خش برگ و نسیم باد بی انتهاست افزود:   زیبایی‌های پاییز رنگارنگ به قدری چشم‌نواز است که هر بیننده‌ای را مبهوت خود می کند و شهروندان در این اردوها،  این شاهکار زیبای خلقت را به نظاره می‌نشینند.