به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علی اکبر کریمی پور معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: این برنامه با حضور 12 نیروی خدمات شهری به همراه 14 نوع دستگاه روز گذشته در ابتدای خیابان بوعلی مقابل ساختمان خدمات شهری انجام شد. 

به گفته وی، این مانور با هدف ارزیابی توانمندی نیروهای انسانی و وضعیت تجهیزات و ماشین‎آلات برف‎روبی جهت آمادگی بیشتر برای انجام عملیات برف روبی در سطح منطقه برگزار و در پایان آمادگی همه تجهیزات و نیروهای مرتبط تأیید شد.

کریمی پور اضافه کرد: نخستین مانور 25 آبان با بهره گیری از 700 نیروی انسانی خدمات شهری، فضای سبز و 76 دستگاه انواع ماشین آلات با حضور شهردار منطقه به اجرا درآمد. 

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه اضافه کرد: تقسیم معابر، بوستانها، رمپ و لوپها، رفیوژها، پل های عابر پیاده، پایانه ها و محوطه شهرداری  به 5  پهنه، انتخاب مسئول مشخص برای هر محور و معبر، اولویت بندی معابر برف گیر در سه سطح و تهیه نقشهGIS  مخازن شن و  نمک و نقاط حساس آبگیر از دیگر اقدامات این  حوزه در مواجه با بارش های فصلی است.

وی با اشاره به اینکه 5 هزار کیسه شن، نمک و 30 تن شن و نمک به صورت فله ای به نواحی هفت گانه تحویل شده است، ادامه داد: هزار و 371 نیروی انسانی در بخش خدمات شهری، فضای سبز، مسیل، قنوات و معبربان و شهربان در آماده باش کامل هستند.