به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9، یکصد و سیزدهمین ملاقات مردمی دوشنبه این هفته7بهمن ماه، این بار در دفتر معاونت شهرسازی و معماری با حضور شهردار منطقه و معاونین و روسای ادارات مرتبط برگزار شد.

در این ملاقات به درخواست 20نفر از شهروندان رسیدگی شد و مفاخریان شهردار منطقه به 11پرونده مرتبط با موضوعات شهرسازی با هدف خدمت رسانی به شهروندان رسیدگی و راهکارهای لازم را در چارچوب ضوابط صادر کرد. 

لازم به ذکر است این برای اولین بار است که شهروندی در منطقه9 با آغاز طرح ثبت نام اینترنتی ملاقات مردمی، به صورت غیر حضوری درخواست خود را در سامانه ملاقات ثبت می کند.

همچنین نکته قابل ذکر این است که طرح ثبت نام اینترنتی ملاقات مردمی در راستای حرکت به سمت تهران هوشمند به همت مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در مناطق شهری قابل اجراست که شهروندان تهرانی می توانند در قدم اول از طریق سامانه تهران من و ایجاد حساب کاربری و در مرحله بعد با استفاده از گزینه سامانه ملاقات مردمی در بخش خدمات تهران من، مشخصات فردی و ملکی و درخواست مد نظر را بدون مراجعه حضوری به مناطق شهری، ملاقات مردمی خود را ثبت و از طریق پیامک ارسالی از زمان مراجعه مطلع شوند.