به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران؛ " معصومه سادات عمارتی" با بیان این مطلب افزود : همزمان با فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه فاطمه (س)  وگرامیداشت یاد و خاطره شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، مراسم و برنامه های مختلف سوگواری  و سخنرانی با مشارکت هیئات  مذهبی، مساجد و گروه های مردمی در سطح منطقه برگزار می شود.

وی به برپایی تجمع بزرگ هیات مذهبی با مشارکت "کانون صفیر فاطمیون" و "هیات خادمین فاطمی" اشاره کرد و افزود : روز چهارشنبه 9 بهمن ماه مصادف با سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) کاروان های عزاداری  به همراه نوحه سرایی و سینه زنی مسیر فلکه دوم تهرانپارس تا مسجد ابا عبدا... (ع) طی می کنند  و کاروان دیگری با برپایی مراسم عزاداری در میدان شاهد گردهم می آیند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه چهار در ادامه به برپایی مراسم "شمیم یاس" اشاره کرد و گفت :  در این راستا مراسم "شمیم یاس "در قالب برنامه های مختلفی همچون شعرخوانی آئینی ، مرثیه و منقبت خوانی ، سخنرانی مذهبی و برپایی نمایشگاه جانبی (نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی، برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب) در نواحی و سرای محلات اجرا می شود.