به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، شهردار ناحیه ۶  با اعلام این خبر افزود: این طرح توسط عوامل معبربان و اداره خدمات شهری این ناحیه  با اولویت رسیدگی به پیام های ۱۳۷ و ۱۸۸۸ اجرا شد.

وی تصریح کرد: این طرح به طور مستمر و مداوم جهت جلب  رضایت شهروندان ادامه خواهد داشت.

شیرزادیان استمرار در حل مشکل سد معبر را لازم و ضروری دانست و افزود: برای رفع معضل سد معبر در سطح شهر لازم است در کنار برخورد قاطعانه استمرار را نیز در دستور کار داشته باشیم تا این مهم برای کسبه نهادینه شود.

وی با اشاره به قانون شهرداری‌ها در خصوص ممنوعیت سد معبر عمومی و اشغال پیاده‌روها و استفاده غیرمجاز آن‌ها  برای کسب و یا سکنی و هر نحو دیگر، بیان کرد: اجرای قانون سد معبر ضمن تامین و حفظ حقوق شهروندان سبب زیبایی معابر سطح شهر و نیز آرامش و آسایش آنان می‌شود.

شهردار ناحیه ۶  تاکید کرد: معابر و پیاده روها یکی از پایدارترین روش‌های حمل و نقل و آسایش مردم است و همچنین از جنبه‌های مختلف، زیست محیطی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی در جهت توسعه پایدار شهری دارای اهمیت می باشد ،در همین راستا این ناحیه  جهت رعایت حقوق و آسایش و نیز تسهیل در عبور و مرور شهروندان، به اجرای طرح ضربتی  جمع آوری و جلوگیری از سد معبر توسط اصناف و کسبه در معابر و پیاده روها اقدام کرده است.