به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، رحمان زاده ، شهردار منطقه ۱۳ در نشست فصلی ائمه جماعات منطقه که عصر امروز (13 بهمن ماه) در مسجد چهارده معصوم (ع) برگزار شد، در سخنانی ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و آغاز چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از افتتاح و بهره برداری از 50 پروژه عمرانی و خدماتی منطقه در راستای خدمت رسانی به شهروندان در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: سال گذشته نیز 74 پروژه فرهنگی، آموزشی، خدماتی و ... با حضور دکتر حناچی شهردار محترم تهران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی برگزاری این نشست ها را در راستای ارتباط مستمر با مساجد، ائمه جماعات و اجرای تأکیدات دکتر حناچی مبنی بر مسجد محوری اعلام کرد و ابراز امیدواری کرد با همکاری و همفکری ائمه جماعات مساجد بیش از پیش بتوان به شهروندان خدمت کرد.

شهردار منطقه ۱۳ همچنین به ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته پرداخت و گفت: اقدامات خوبی در راستای تبدیل پارک جنگلی سرخه حصار به عنوان قطب گردشگری شرق تهران صورت گرفته و ظرفیت های خدمت رسانی به شهروندان به خصوص ساکنان شرق تهران افزایش خواهد یافت.

همچنین در این مراسم آیت الله حمیدی در سخنانی با اشاره به برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی، از ائمه جماعات مساجد خواست تا در جهت تبیین این دستاوردها به مردم همت گمارند.

حجت الاسلام و المسملین صادق زاده، رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران نیز در نشست فصلی ائمه جماعات ضمن تبیین آثار فرهنگی، اجتماعی، علمی و.. انقلاب اسلامی ایران، ایام الله دهه مبارک فجر را بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای ارزشمند انقلاب در مساجد خواند و آن را ضروری توصیف کرد.

در پایان این برنامه از جمعی از فعالان قرآنی و مسئولان نماز خانه های ساختمان های ستادی منطقه و نواحی تقدیر شد.