به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق ضمن اعلام خبر فوق افزود: عملیات اجرایی پروژه احداث ساختمان بلدیه (خانه شهر) در میدان امام خمینی (ره)، از دی ماه سال جاری و با توجه به تاکید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران بر لزوم تسریع پروژه، به صورت شبانه روزی فعال است.

وی اجرای قسمت غربی سقف طبقه سوم در تراز همکف، احداث دیوار حائل و قسمت باقی مانده سقف طبقه دوم را از جمله جبهه های فعال کاری در این پروژه دانست و یادآور شد: اقداماتی از قبیل زیرسازی و داربست بندی، احداث سقف و ستون در طبقه همکف و آرماتوربندی و قالب بندی ستون های طبقه منهای یک طبق برنامه ادامه دارد.

به گفته مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق، پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث ساختمان خانه شهر به مرز 30 درصد رسیده و هر هفته حدود 400 مترمکعب عملیات بتن ریزی در این پروژه انجام می شود.

ساختمان خانه شهر با زیر بنایی در حدود 18 هزار متر مربع در زمینی به متراژ 4800 مترمربع، توسط سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران در ضلع شمالی میدان امام خمینی(ره) در حال اجرا است. قرار است این پروژه مهم در سال 1399 در اختیار شهروندان تهرانی قرار گیرد