به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، کورش خرد معاون خدمات شهری و محیط زیست  ضمن اعلام خبر آماده سازی مسیر راهپیمایی شهروندان به ویژه در مسیر خیابان انقلاب و کارگر که از مسیرهای اصلی حضور شرکت کنندگان در مراسم  روز 22 بهمن خواهد بود؛ گفت: به منظور پیش گیری از سد معبر 19 نقطه در محور خیابان انقلاب از پل کالج تا خیابان نواب در محدوده این منطقه تحت پوشش اکیپ های معبربان و شهربان قرار گرفته است .

وی با اشاره به قرار گرفتن مسیر شماره 4 راهپیمایی  از مسجد دارالسلام در خیابان ابوسعید افزود: با توجه به عبور شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی از میدان منیریه به سمت خیابان کارگر و انقلاب ، همچنین خیابان های مجاور این مسیر رسیدگی ویژگی خدمات شهری شامل کاشت گل و گیاه ، آماده سازی بوستان های مسیر راهپیمایی ، تعمیر سرویس های بهداشتی عمومی ، آذین بندی ، اجرای طاق نصرت ، طعمه گذاری ،تبلیغات محیطی، شست وشوی المان های شهری از جمله جداول ،پایه چراغ ها، لایروبی  انهار و ... انجام شده است.

خرد همچنین در تشریح اقدامات قبل از اجرای مراسم راهپیمایی خاطر نشان کرد که پاکسازی تمام مسیرها و نظافت معابر انجام و همچنان ادامه خواهد یافت.

به گفته معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 11 ، در حین برگزاری مراسم نیز40دستگاه انواع ماشین آلات حمل زباله به همراه 80 نفر نیروی کارگری نسبت به جمع آوری زباله  و پاکسازی مسیر اقدام می کنند که تا پس از پایان مراسم ادامه خواهد یافت.

بر اساس این گزارش شهرداری منطقه 11 با برپایی 2 غرفه در بوستان های دانشجو و اوستا که در مسیرهای راهپیمایی روز 22 بهمن قرار دارد؛ به ارائه خدمات فرهنگی و اهدای شاخه گل به شهروندان خواهد پرداخت.