به گزارش اکونا پرس،

به مناسب ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن، نشست تخصصی زنان و فضاهای شهری با حضور زهرا بهروز آذر مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران و کارشناسان حوزه شهری و متخصصان حوزه زنان و خانواده در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.
 

سولماز حسینیون دبیر یکی از نشست تخصصی زنان و فضاهای شهری در گفتگو با خبرنگار شهرنوشت در مورد برگزاری این نشست اظهار کرد: به مناسب روز زن، اداره کل امور بانوان شهرداری تهران سه نشست برگزار کرد که یکی از این پنل ها عرصه های عمومی شهری در فضاهای تعاملی با محوریت خانواده بود.

وی افزود: در این جمع افرادی از بدنه مدیریت شهری، کارشناسان حوزه شهری و اساتید دانشگاه حضور داشتند که محوریت چالش حضورپذیری از منظر شهری مورد بررسی قرار گرفت.
 

حسینیون بیان کرد: در این نشست پیدا کردن راهکار در عرصه های عمومی مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت بحث توجه جدی به نیاز گروه های مختلف خیلی مورد توجه بود تا تهران شهری برای همه باشد.

وی گفت: بحث جامعه درحال گذار نیز در این نشست مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت به این نتیجه رسیدیم این موضوع توسط مدیران شهری مورد بررسی قرار بگیرد؛ همچنین بر لزوم مشارکت اجتماعی تاکید شد.

حسینیون در پایان عنوان کرد: در تلاش هستیم نقش زنان در جامعه و به ویژه شهر تهران مورد توجه بیشتری قرار بگیرد.