به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه  چهار تهران ، " حمیدرضا فرخی" از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری برای مقابله با بروز هرگونه آبگرفتگی در بارش های احتمالی خبر داد و گفت: مدیریت شهری منطقه با به کار گیری تمام توان و امکانات خود تلاش دارد در روزهای بارندگی از ورود هر گونه آبگرفتگی و اختلال در رفت و آمد شهروندان پیشگیری کند.

وی در ادامه گفت: با شروع بارندگی ها  200 نیروی خدمات شهری ، عملیات پاکسازی و لایروبی معابر و مسیل ها را به طور مستمر به عهده دارند.

  معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اشاره به مشارکت و همکاری شهروندان افزود: مشارکت جدی شهروندان در عدم تخلیه زباله و نخاله های ساختمانی در انهار باعث جلوگیری از آبگرفتگی در زمان بارش باران می شود.

فرخی افزود: برای مقابله با آبگرفتگی معابر و خیابان‌های سطح منطقه پیش بینی‌های لازم در مورد تجهیزات مورد نیاز زمان بارندگی برای انجام عملیات لایروبی با محوریت نواحی، طبق زمان بندی مشخص و معین در حال انجام است و تا پایان فصل بارندگی ادامه خواهد داشت.

  معاون خدمات  شهری و محیط زیست منطقه چهار خاطرنشان کرد: درروزهای گذشته  لایروبی مسیل های دارآبادو  خشایار و کانال های علم و صنعت، ابوذر غفاری، احسان ، سازمان آب ،اتحاد و حوضچه های امیرنیا ،پارکینگ الغدیر و ایرانسل و ادامه لایروبی مکانیزه کالورتهای عرضی جاده تلو – لشکرک در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شد.