به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9، رضا مددی با اعلام این خبر گفت: در این طرح خیابان اسدالهی سهی واقع در محله دکتر هوشیار به عنوان محله پاک در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در این محدوده که از شمال به خیابان آزادی و از جنوب به خیابان دکتر هوشیار و از غرب به خیابان گرانمایه و از شرق به خیابان حیدرتاش خیابان اسداللهی به طول 350متر با 9کوچه فرعی و 100پلاک  مورد آموزش قرار گرفتند.

سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه9 بلا اشاره به محتوای آموزشی بیان داشت: کاهش تولید پسماند ، تفکیک پسماندها ، کم حجم سازی پسماندهای خشک و ذخیره سازی جداگانه پسماند خشک و تر از جمله موارد آموزشی می باشد که در طی روزهای آتی این طرح ادامه پیدا خواهد کرد.

مددی تاکید کرد: در اجرای طرح محله پاک در محله دکتر هوشیار، تعداد 200 عدد کیسه مخصوص پسماند خشک و تر به همراه 200 عدد بروشور آموزشی و 100 عدد مخزن کارتن پلاست 60 لیتری همراه با طرح کاپ توزیع می شود و از شهروندان خواسته شد که پسماندهای خود را تفکیک کرده و پسماندهای خشک خود را 2 بار در هفته به خودروهای ملودی دار و پسماندهای تر را هر شب راس ساعت 21 به خودروهای مکانیزه برای جمع آوری تحویل دهند.