به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "حمیدرضا فرخی" با اعلام این خبر و با تشریح برنامه های استقبال از نوروز 1399 افزود: فعالیت های نوروزی منطقه چهار از ابتدای بهمن به مدت دو ماه تا پایان فروردین 1399 با رویکرد توسعه فضای سبز، شستشو، ضد عفونی و گندزدایی امکانات و تجهیزات شهری، آراستگی و رفع نا زیبایی های بصری شهر، ایمن سازی و حذف زوائد فیزیکی و بازپیرایی فضاهای سبز به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: در این طرح نوروزی کاشت و بازپیرایی دو هزار و 500 متر مربع فرش گل در سطح معابر و بوستان های منطقه چهار در دستور کار قرار گرفت.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار در ادامه با اشاره به غرص نهال در محدوده منطقه چهار گفت: به منظور توسعه فضای سبز در منطقه چهار، تا پایان سال جاری یازده هزار اصله نهال در فضاهای جنگلی، بوستان ها و سطح معابر غرص می شود.

فرخی تصریح کرد: شستشو، ترمیم و رنگ آمیزی مبلمان و المان ها ، وسایل بازی و تندرستی و آبنماهای موجود در 160 بوستان، بازسازی و نصب 68 وسایل بدنسازی، مناسب سازی معابر و ورودی های بوستان جهت تردد ایمن توان یابان و روشندلان با قابلیت دسترسی به امکانات و تجهیزات بوستان ها از دیگر اقدامات حوزه فضای سبز است.