به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، رسول کشت پور شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا طی یک ماه اخیر در کشور و به خطر افتادن سلامتی و جان شهروندان، در این روزها خانه ماندن بهترین سلاح برای مبارزه با کروناست.

وی افزود: یقینا خانه ماندن در روزهای پایانی سال برای شهروندان کار راحتی نیست ولی برای شکست ویروس کرونا و تامین امنیت خود ودیگران لازم است واپسین روزهای امسال را به گونه دیگری سپری کنیم. 

شهردار منطقه 2 با بیان اینکه ترویج روحیه شادی و نشاط و تشویق شهروندان به ماندن در خانه از دغدغه های این روزهای مدیران شهری است اظهار کرد: مدیریت شهری منطقه 2 اما، با برگزاری مسابقه ای تحت عنوان ثبت لحظات این روزهای خانه ما و با شعار " این روزها همه برای مبارزه با ویروس کرونا در خانه هایمان می مانیم شما چطور؟ شهروندان را به مبارزه با ویروس کرونا دعوت می کند.

گفتنی است علاقه مندان می توانند با ارسال عکس و فیلم به مدت یک دقیقه، از چگونگی سپری نمودن اوقات خود در منازلشان تا تاریخ 16 فروردین 99 به صفحه اینستاگرام روابط عمومی شهرداری منطقه 2 به نشانی ravabetomoomi2 در این مسابقه شرکت کنند.شایان ذکر اسن به نفرات برگزیده جوایز ارزنده ای اعطا خواهد شد.