به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ ،  رحمان زاده ، شهردار منطقه با بیان اینکه بیش از ۲۵۰۰۰ اصله نهال مثمر و غیر مثمر در منطقه کاشته شده است گفت: از این تعداد ، ۴۰۰۰ اصله نهال مثمر در بوستان ها، ۲۱۰۰۰ اصله نهال در  معابر و جنگلکاری های داخل و خارج محدوده و تعداد ۱۸۰ اصله نهال نیز در منازل و در قالب پیام های شهروندی ۱۳۷ کاشته شد .  

وی افزود:  همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، اداره فضای سبز معاونت خدمات شهری و محیط زیست با برپایی غرفه های توزیع نهال همچون سالهای گذشته در چهار بوستان خیام، پیروزی، سیمرغ و صبا، اقدام به توزیع نهال در بین شهروندان نموده است که این خدمات حاصل تلاش مجریان خدوم فضای سبز طی نهضت درختکاری بوده و نوید بخش افزایش سرانه فضای سبز منطقه است.

شهردار منطقه به بخشی دیگر از اقدامات این منطقه در قالب طرح استقبال از نوروز اشاره کرد و افزود : در راستای نوسازی فضای شهری ، 31 هزار متر از المان های شهری شامل نرده و تابلو های ترافیکی ، کا فو های برق و مخابرات و المان های u  شکل رنگ آمیزی شد.

وی به ترسیم نقاشی های دیواری در آستانه سال جدید اشاره کرد و اظهار داشت: چندین مورد نقاسی دیواری با موضوع استقبال از نوروز در محدوده انجام شد