به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهارتهران " محسن یوسفی" افزود: به منظور رفاه شهروندان و حمایت از کسبه و تجار به دلیل شیوع ویروس کرونا با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر تهران، مودیان عوارض پایدار(عوارض مشاغل ،پسماند مشاغل و پسماند نو سازی) تا آخر اردیبهشت امسال فرصت دارند تا با پرداخت عوارض خود از جایزه خوش حسابی بهره مند شوند. 

وی یادآورشد: تسهیلات پرداخت عوارض پایدار هیچگونه محدودیت ریالی ندارد امادر حوزه بدهکاران اسناد نکول شده( چکهای برگشتی) برابرمصوبه ابلاغی شهرداری تهران تسهیلات شامل تخفیف و بخشودگی بخشی از دیر کرد چک های برگشتی تا سقف 200 میلیون تومان و زمان سر رسید قبل ازسال 98می باشد.

یوسفی به تعهدات درآمدی منطقه اشاره کرد و گفت: بیش از70 درصد ازتعهدات درآمدی منطقه محقق شده بخشی از این کسری مربوط به شرایط موجود در خصوص شیوع ویروس کرونا است.

معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه چهار از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی خبر داد و گفت:در راستای تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و به منظور پاسخگویی ایمن از ابتدای شیوع ویروس کرونا، کلیه پروتکل های الحاقی در این زمینه رعایت شده است.

وی با بیان اینکه شهروندان می توانند برای دریافت پاسخ های خود بدون مراجعه به اداره درآمد منطقه برای امور نوسازی و درآمدهای عمومی با شماره های 77188955 و 77188956 تماس بگیرند

یوسفی در پایان افزود:اطلاع رسانی جامع مودیان بصورت مستمر از طریق سامانه های اطلاع رسانی هوشمند بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح منطقه و معابر وو اماکن عمومی در حال انجام است.