به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "ابوالفضل ابراهیمی" با اعلام این خبر گفت: در مرحله نخست،  کارکنان ستادی، شهربان ها و نیروهای یگان حفاظت و در مرحله دوم معاینه و غربالگری کارگران خدمات شهری و فضای سبز در دستور کار قرار گرفت. 

وی ضمن قدردانی از تمهیدات ویژ آقای دکتر مظاهریان معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در خصوص اجرای طرح غربالگری وکمکهای ویژه به کارکنان شهرداری تهران به عنوان سرمایه های انسانی  گفت: با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با شرکت شهر سالم ، تعداد اندکی از کارکنان که به ویروس کرونا مبتلا بودند به سرعت شناسایی و مورد درمان قرار گرفتند و هم اکنون در دوران قرنطینه هستند.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری چهار تصریح کرد: در مرحله نخست این طرح  کارکنان ستادی و مرحله دوم کارگران خدمات شهری و فضای سبز منطقه چهار غربالگری شدند.

ابراهیمی همچنین خاطر نشان کرد:  افرادی که در این مدت به ویروس کرونا مبتلا شده بودند و دوران نقاهت و قرنطینه آن ها به پایان رسیده است با هماهنگی شهر سالم و انجام تست های لازم و صدور گواهی سلامت می توانند با خیال آسوده و بارعایت تمهیدات مراقبتی به محل کار خود بازگردند و این امیدواری برای کارکنان فراهم شود که در سلامت کامل هستند.