به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران" مهدی پورشاسب" با بیان اینکه یکی از مهمترین اقدامات سال گذشته این حوزه مرمت ، مناسب سازی زمین بازی کودکان در بوستانهای محلات کم برخوردار منطقه بود، افزود: در سال 98بوستان هایی که فاقد زمین بازی بودند شناسایی و پس از بررسی و جانمایی نسبت به آماده سازی زمین بازی کودکان اقدام شد.

وی با اشاره به تجهیز بوستان های محلی ناحیه شش به زمین بازی کودکان گفت: پس از نیاز سنجی و بررسی کارشناسی ، تهیه نقشه  و جانمایی، زمین بازی کودکان در بوستان های داور و مسلم رضایی در محله جوادیه و  بوستان های  برات حسن زاده و گل ختمی  در محله گلشن آماده سازی شد.

وی در ادامه ترمیم و تجهیز زمین چمن مصنوعی در محله مجیدآباد را از دیگر اقدامات این حوزه برشمرد و گفت: نصب و ترمیم زمین چمن مصنوعی اطراف بوستان پلیس درمحله مجید آباد در دستور کار قرار گرفته و به زودی به مرحله اجرا در می آید.  

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار تهران در ادامه از احداث سالن مطالعه در بوستان ارغوان  محله تهرانپارس خبر داد و گفت: به منظور افزایش سرانه مطالعه شهروندان منطقه چهار، بازسازی و مناسب سازی ساختمان بوستان ارغوان به متراژ 168 مترمربع برای تبدیل به سالن مطالعه وقرائت خانه در دستور کار قرار گرفت.

پورشاسب در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا بسیاری از اقدامات صورت گرفته در بوستانها  و معابر منطقه متوقف شده است وامیدواریم با پایان این بحران شرایط  وامکانات را برای حضور شهروندان در مراکز تفریحی وگردشگری منطقه فراهم کنیم.