به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مهدی صفدری معاون شهرسازی و معماری منطقه 15، با اعلام این خبر گفت: این سامانه به منظور مقابله با شیوع کرونا، رفاه حال شهروندان و عدم مراجعه حضوری آنها از ابتدای اردیبهشت راه اندازی شد.

وی با اشاره به اینکه این اقدام خدمتی جدید در دفتر توسعه محله های شوش، مظاهری و مطهری است، افزود: ساکنین این محله ها  می‌توانند با ورود به https://survey.porsline.ir/s/seB0wVh و وارد کردن کد نوسازی ملک خود، موافقت یا عدم موافقت خود را مبنی برنوسازی و تجمیع ملک اعلام کنند.

صفدری ادامه داد: در صورت عدم موافقت شهروندان برای تجمیع، 5 گزینه برای عدم موافقت نوسازی ملک در این سامانه  ثبت شده است که باید به تایید آنها برسد.

معاون شهرسازی و معماری منطقه با اشاره به اینکه مراحل ثبت درخواست کمتر از یک دقیقه است، افزود: کارشناسان و مشاوران حقوقی، اجتماعی و نوسازی این دفتر حداکثر سه روز پس از ثبت درخواست شهروندان فرصت رسیدگی به آن را داشته و تلفنی به سوالات شهروندان پاسخ خواهند داد.

وی در پایان به استقبال خوب شهروندان در این طرح اشاره کرد و گفت: طی 10 روز از زمان راه اندازی این سامانه 200 درخواست توسط شهروندان در آن به ثبت رسیده است.