به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "مهدی اناری" با اعلام این خبر و با بیان اینکه در سال 1398 شناسایی و رفع مشکلات تردد در بیش از یکصد معبر منطقه چهار در دستور کار قرار گرفت افزود: به منظور کاهش حوادث ترافیکی، افزایش ایمنی تردد عابران پیاده و تسریع در آمد و شد خودروها، اصلاح هندسی، احداث رفیوژ، تثبیت رفیوز، احداث رمپ و همچنین بهسازی مسیرهای تردد ایمن عابران پیاده به ویژه معلولان در 26 معبر منطقه چهار اجرا و به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به بهسازی معابر منطقه چهار برای تردد ایمن افراد کم توان و معلولان گفت: احداث جدول و نصب علائم ترافیکی و نصب سرعتگاه خط کشی در بلوار شاهد و خیابان آیت الله خوشوخت و احداث رمپ ویژه معلولین به مساحت 33 متر مربع در محدوده ناحیه سه از جمله اقدامات صورت گرفته برای تردد ایمن معلولان است.

اناری تصریح کرد: احداث رفیوژ میانی، جدول کشی و نصب کفپوش و نصب علائم ترافیکی از دیگر اقداماتی است که با هدف کانالیزه کردن تردد خودروها در پنج معبر پر تردد منطقه چهار اجرا شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه چهار با اشاره به احداث میدان در محله حکیمیه خاطر نشان کرد: به منظور روانتر شدن ترافیک محله حکیمیه، احداث میدان و رفیوژمیانی، نصب کفپوش، علائم ترافیکی و سنگدال در تقاطع خیابان صدوقی و چمن آرا اجرا و به بهره برداری رسیده است.