به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، همزمان با بازدید میدانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار، راهکاری های تسریع عملیات اجرایی در نشست کمیته راهبردی این پروژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست که به ریاست مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و با حضور مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی، شهردار منطقه 15 و دست اندرکاران اجرایی پروژه برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت پیشرفت عملیات اجرایی، درباره موارد مهمی از قبیل رفع معارضات ملکی و تاسیساتی بحث و تبادل نظر شد.

مهندس صبوری طی سخنانی در این نشست ضمن ارائه پیشنهاداتی با هدف تسریع عملیات عمرانی، خواستار پیگیری جدی برای رفع معارضات باقیمانده تاسیساتی شد. وی همچنین از مجریان پروژه خواست تا با مشارکت کارشناسان سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران به بازنگری در طرح مسیرهای کندرو پرداخته و در راستای هرچه بهینه تر شدن فعالیت های اجرایی اقدام کنند.

گفتنی است عملیات اجرایی فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار(حدفاصل پل تقاطع مزینانی تا پل های تقاطع ثامن) به سرعت ادامه دارد و پیشرفت عملیات اجرایی این پروژه در بخش تندروها از مرز 90 درصد فراتر رفته است.