به گزارش اکونا پرس،

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه سه اعلام کرد: 

 

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه سه، به گفته ی زهرا خوش برش، از ابتدای سال تاکنون 130 مصوبه در شورای تحول این منطقه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که 99 درصد آن به نتیجه رسیده است. 

وی اذعان داشت: برنامه ریزی اجرای طرحها و برنامه های مصوب، مطالعه ، بررسی ، تهیه و تنظیم طرحها و برنامه های تحول اداری سازمان در چارچوب سیاستهای ابلاغی، مطالعه ، تدوین و تصویب استانداردهای انجام کار در مشاغل تخصصی‎‎، تدوین و بهسازی روشها و فرآیند کنترل کیفیت انجام کار و نظارت بر تحقق آنها، بررسی و تعیین ضوابط و معیارهای لازم در جهت بهینه سازی ساختار، ترکیب و توزیع نیروی انسانی، تدوین و اجرای برنامه های لازم برای ارتقاء کارآیی ، بهره وری و مدیریت سازمان از اهداف برگزاری جلسات شورای تحول است. 

خوش برش افزود: در جلسه های شورای تحول درخصوص اشتغال، انتصاب،  رضایت شغلی، ورودی و خروجی نیرو به منطقه و ...... بحث و تبادل نظر می شود. 

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه سه اظهار داشت: کارکنانی که درجهت بهبود و پیشرفت سازمان فعالیت می کنند به طور حتم مورد تشویق قرار می گیرند.  

وی ابراز داشت: براساس مصوبه شورای تحول، نیروهای خدماتی که در دوران کرونا مسئولیت تب سنجی کارکنان را برعهده داشتند تقدیر شدند. 

جلسه شورای تحول شهرداری منطقه سه با حضور خوش برش معاون توسعه منابع انسانی، رجبی نسب معاون برنامه ریزی و توسعه شهری، یوسف آبادی رییس حراست، شایقان رییس بازرسی، روحانی و نماینده اداری شهرداری منطقه سه برگزار شد.