به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک؛ سید حمید موسوی شهردار این منطقه در جلسه شورای مدیران منطقه با بیان مطلب فوق گفت: منطقه یک باید بهترین عملکرد را در شهر تهران داشته باشد چرا که از ظرفیت مناسبی از حیث منابع درآمدی ، انسانی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برخوردار است.

موسوی ضمن تاکید بر افزایش نظارت و رصد فعالیت‌ها اظهار داشت: با برنامه ریزی هوشمندانه و مدیریت منابع، افزایش نظارت‌ها و پایش های مستمر تعداد پیام های شهروندی در سامانه های نظارتی ۱۳۷ و ۱۸۸۸ شهرداری تهران در منطقه یک روند کاهشی داشته است که نشان از رضایت مندی شهروندان در این منطقه دارد.

وی با اشاره به عملکرد حوزه فضای سبز منطقه گفت: عملکرد این حوزه در سال ۹۸ و ۹۹ بسیار متفاوت از سال های گذشته بود چرا که در اقصی نقاط منطقه شاهد بازپیرایی، توسعه فضای سبز، اصلاح گونه‌های گیاهی و ... بودیم.

موسوی خاطر نشان کرد: در حوزه شهرسازی نیز عملکرد منطقه یک متفاوت با مناطق دیگر بود و علی رغم همه پیچیدگی ها در این حوزه کاهش مدت انتظار در فرایند صدور پروانه‌، نشان از اقدام مناسب و بهنگام در حوزه شهرسازی دارد.

شهردار منطقه یک گفت: با تشکیل ستاد ناحیه محوری تلاش شد با مدیریت منابع انسانی و افزایش نظارت ها و بررسی بازخوردها در حوزه خدمات شهری و  عمرانی بیشترین فعالیت را در سال اخیر داشته باشیم و پروژه های نیمه تمام را کامل و پروژه های جدید را آغاز کردیم.

موسوی در پایان تصریح کرد: مردم نسبت به کار خوب عکس العمل مثبت و نسبت به ضعف ما عکس العمل منفی دارند و چون هزینه های شهر از مردم گرفته می شود ما به عنوان نماینده مردم باید از حق آنها صیانت کنیم.