به گزارش اکونا پرس،

در این همایش، معماران و سازندگان موفق در پنل هایی به ارائه پروژه های باکیفیت از منظر معماری و اقتصادی پرداختند و در پنلی ویژه چالش های صدور پروانه های ساختمانی از نگاه سازندگان مناطق 22گانه تهران و سیاستگذاران بررسی شد.

در پنل های این گردهمایی، علیرضا بهزادی معمار پروژه “پل طبیعت”، رضا حبیب زاده معمار مجتمع مسکونی “باغ ونک” و کامران افشارنادری معمار “خانه عظیمی”، عباس ریاحی فرد معمار پروژه “دوراهی قلهک”، مهران خوش‌رو معمار پروژه “ساختمان گندم”، شهاب علیدوست معمار پروژه “میکا911” و محمدرضا نیکبخت معمار پروژه “اسفندیار” به تشریح روند ساخت پروژه های خود که از پروژه های موفق منطقه سه و حتی کشور می باشد، پرداخته و همچنین چالش ها و دغدغه های خود در این حوزه را مطرح کردند.

گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و جلیلیان معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه سه از جمله سخنرانان این گردهمایی بود.

در روز دوم این گردهمایی، جلیلیان معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه سه از غرفه های مختلف نمایشگاهی که در حاشیه این مراسم برای علاقمندان و متخصصین برپا بود بازدید کرد.

جلیلیان معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه سه تاکید کرد: این منطقه در نوزدهمین ایستگاه شهرداری تهران به ارائه پروژه های با کیفیت و بررسی چالش های صدور پروانه می پردازد.

وی بیان کرد: در این دو روز گردهمایی برنامه های متعددی از جمله ارائه پروژه های با کیفیت توسط سازندگان و بررسی چالش های صدور پروانه در قالب پنل ارائه شد.

کارگاه “آموزش اجرای نمای خشک” به عنوان پایان بخش این گردهمایی دو روزه برگزار شد.