به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، سمیه حاجوی با بیان این مطلب افزود: با برنامه ریزی های انجام شده توانستیم عملکرد بسیار مطلوبی در پیشرفت فیزیکی عملیات پیاده روسازی داشته باشیم. 

وی با تاکید بر اینکه مناسب سازی پیاده روهای سطح منطقه در راستای تحقق شعار" تهران شهری برای همه" در راس فعالیت ها قرار گرفته است، یادآور شد: با توجه به اینکه این منطقه در قلب پایتخت واقع شده و شهروندان زیادی در طول روز از آن تردد می کنند اجرای عملیات کف سازی و پیاده روسازی با هدف بهبود عبور و مرور پیاده شهروندان اجرا می شود.

شهردار منطقه 7 در ادامه عنوان کرد: با توجه به اینکه برخی از مسیرهای پیاده رو در سطح منطقه نیاز به اصلاح و زیرسازی دارند، لذا پس از بررسی های کارشناسانه، مناسب سازی پیاده روهای شریان های اساسی منطقه از قبیل خیابانهای طالقانی، خواجه نصیر الدین طوسی، سهروردی، شهید قدوسی، معلم، شهید بهشتی، شهید مطهری، شریعتی و دماوند در دستور کار منطقه قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه پیاده روهای شهری نقش موثری در افزایش سلامت شهروندان دارد، تصریح کرد: با اجرای پروژه هایی از این دست با هدف تضمین امنیت شهروندان برای عبور و مرور، با برنامه ریزی های انجام شده عملیات پیاده روسازی در این منطقه به متراژ 24 کیلومتر تا پایان سال 1399 اجرا خواهد شد.