به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4  تهران"مهدی پورشاسب" بابیان این خبر افزود: همزمان با بازسازی و بهسازی معابر سواره رو و پیاده روها، احداث، بازسازی و مرمت ساختمان های اداری  و خدمات رسان منطقه 4 به منظور افزایش ایمنی و بهداشت و ارایه خدمات با سرعت بیشتر به شهروندان در دستور کار قرار گرفت. 

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در طرح نوسازی ساختمان های خدمات رسان گفت:  از ابتدای سال جاری بازسازی سرای محله نارمک، خانه فرهنگ صدف، خانه معلولین و جانبازان الغدیر و سرای محله شمیران نو آغاز و اقداماتی نظیرسیمان کاری،گچ کاری، تعویض تاسیسات، سرامیک کاری، تعویض درب و پنجره ها، کاشی کاری ، نقاشی و .. صورت گرفته است.

معاون فنی و عمرانی منطقه 4 در ادارمه از بازسازی ساختمان اسکان کارگری ناحیه 7  خبر داد و گفت: ساختمان اسکان های کارگری ناحیه 7 با هدف ارایه خدمات بهتر در مواقع فوریتی و افزایش امکانات رفاهی و بهداشتی به کارگران زحمتکش خدمات شهری تعمیر و مرمت شد.

پورشاسب در ادامه افزود: در ادامه این طرح بازسازی و رفع مشکلات ساختمان خدمات اجتماعی و رفاهی منطقه 4 واقع در میدان کمیل  جهت خدمات رسانی به افراد اسیب دیده در دستور کار قرار گرفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در این پروژه ها، علاوه بر عملیات سنگ کاری و کاشی کاری، تعمیر تاسیسات برقی و مکانیکی، ساختمان ها ی اداری و سرای محلات برای استفاده توانیابان و معلولین مناسب سازی شده است.