به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مالک شجاعی با اعلام این خبر گفت: امسال با وجود بحران کرونا و محددودیت های بهداشتی در برگزاری اجتماعات و محیط‌های تجمعی شور و حال حسینی بین مردم منطقه 15 نسبت به سالهای گذشته کمتر نشده است.

او با اشاره به اینکه در راستای فرا رسیدن ماه محرم معابر، مساجد و میادین منطقه سیاه‌پوش شد و شور و حال حسینی به خود گرفت افزود: عاشقان حسینی از مدت‌ها پیش در حال برنامه ریزی برای برگزاری سوگواری سید و سالار شهیدان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند.

شجاعی با تاکید بر اهمیت فضاسازی مناسب شهری در ماه محرم گفت: در این راستا 22 هزار متر طول ریسه مشکی؛ 125 پرچم مشکی پایه بلند و پایه کوتاه و 70 بنر پرتابلی و کتیبه با محوریت این ماه نصب شد.

او اضافه کرد: همچنین به هیئت های مذهبی محلات به منظور سیاه پوش کردن کوچه ها و مساجد نزدیک محل سکونتشان ریسه و پرچم مشکی تحویل داده شد.

رئیس اداره زیباسازی منطقه با اشاره به اینکه ماه محرم ماه پیروزی حق بر باطل است، افزود:  ساختمان  و معاونتهای منطقه نیز به همت همکاران روابط عمومی با نصب پرچم های سیاه و بیرق های عزاداری مهیای این ایام شد.