به گزارش اکونا پرس،

بسمه تعالی

همکار و همراه گرانقدر

سلام علیکم

«بدون تردید خدمت به مردم در هر لباس و هر شغلی از بزرگ‌ترین توفیقاتی است که خداوند متعال در اختیار بندگان خود قرار داده و برای آن اجری عظیم در نظر گرفته است.و هر صبح به امید روزی پرتلاش بر می خیزیم و گام در مسیر خدمت رسانی و تلاش می نهیم. 

خود خوب میدانیم که چه گره های بزرگی از مشکلات مردم با دست و قلم ما باز می شود.

 ثانیه ها، دقیقه  می شوند  و دقیقه ها، ساعت. تا آن هنگام که صدای اذان ما را به خود می آورد. اصلا متوجه نمی شویم که چگونه گذشت. روز به نیمه رسیده و ما  روز خود را با خدمت  به خلق گذرانده ایم. این داستان هر روزه ی ماست .  

اما ، چهارم شهریورماه که به عنوان روز کارمند در تقویم رسمی کشور شناخته شده ، بهانه‌ای است تا ضمن قدردانی و تشکر از زحمات بی‌‌دریغ کارمندان ،  یاد و خاطره شهدای عزیز کارمند و همه پیشکسوتان این عرصه را که برای خدمت به شهروندان و اعتلای جامعه اسلامیمان تلاش کرده اند را پاس بداریم .

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای معظم دولت و کارمند به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و نیز همکاران عزیزمان آقایان  عبدالرضا داوودی و یعقوب اسدی که اخیرا از میان ما پرکشیدند ،  روز کارمند را به شما همکاران خدوم و تلاشگر خود در شهرداری منطقه ۶ که با تلاشی  خستگی‌ناپذیر برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان تهرانی و  جلب رضای باری تعالی تلاش می کنید تبریک می‌گویم.